KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10357418
nr 1035 7418
Akvarell
signerad. Skärgårds motiv, 20x39
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:50:47
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr